Home

zazvor-klasik

Poctivé, čerstvé, za studena lisované, nepasterizované zázvorové shoty. 

 

Už čoskoro si Vaše obľúbené šťavy môžete objednať priamo na našom e-shope. Taktiež sa môžete tešiť na mnohé novinky. V prípade otázok nás môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu:

juraj.adamciak@zdravypanak.sk

Prečo zázvor?

Zázvor patrí medzi najzdravšie a najchutnejšie koreniny sveta. Pochádza z Číny a je doslova preplnený živinami a bioaktívnymi komponentmi, ktoré majú úžasný vplyv na telo a mozog. Obsahuje vitamíny skupiny B (B1, B2, B9, B12), ktoré ovplyvňujú nervovú sústavu, vitamíny C a E, vápnik, draslík, horčík, fosfor, sodík, železo a ďalšie minerály. Má tiež silné afrodiziakálne účinky, ktoré môžu mať pozitívny vplyv na sexuálne libido a plodnosť. Šťava zo zázvoru povzbudí nie len Vaše telo ale aj Vašu myseľ.

Zázvorový nápoj posilní Váš imunitný systém, zlepší trávenie (stimuluje pohyby čriev, účinkuje spazmolyticky – uvoľňuje kŕče a karminatívne – proti nafukovaniu), má antimikrobiálny a antivírusový účinok (bráni množeniu baktérií a vírusov), podporuje činnosť srdca a ciev, znižuje LDL cholesterol, zmierňuje nevoľnosti, má silné protizápalové účinky, je účinný antioxidant, znižuje riziko vzniku rakoviny hrubého čreva, podporuje regeneráciu svalov a pomáha udržiavať normálny stav kostí a kĺbov.

IMG_3512
IMG_3493
IMG_3496
IMG_3504
IMG_3526
IMG_3547
IMG_3576
IMG_3636

Predošlé
ĎalšieShopping cart0
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe
0