[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”none” basel_color_scheme=”dark”]

Našim cieľom je poskytnúť Vám prírodný produkt, ktorý môže pozitívne ovplyvniť Vaše zdravie. Veríme, že čerstvý produkt je pre Vás vždy lepší ako produkt, ktorý v chladničke vydrží mesiace. Preto sme sa rozhodli ísť tŕnistou cestou výroby “zázvorových panákov” a to bez konzervantov či pasterizácie. Naše produkty vo Vás zapália vnútorný oheň, rozprúdia energiu v tele, dodajú Vám dennú dávku vitamínov a správne naštartujú Váš organizmus.

PREČO ZÁZVOR?

Zázvor alebo aj ďumbier lekársky je rastlina pochádzajúca z juhovýchodnej Ázie, ktorá má obrovské účinky na naše telo i myseľ. Má fascinujúcu históriu, môže sa pochváliť širokým spektrom využitia a je neoddeliteľnou súčasťou mnohých kultúrnych tradícií a presvedčení. Považuje sa za jednu z najzdravších a najchutnejších korenín na svete. Obsahuje vitamíny skupiny B (B1, B2, B9, B12), ktoré ovplyvňujú nervovú sústavu, vitamíny C a E, vápnik, draslík, horčík, fosfor, sodík, železo a ďalšie minerály. História zázvoru siaha až do starovekej Číny, odkiaľ pochádzajú zmienky od starých čínskych filozofov. Snáď za najväčšieho milovníka zázvoru považujeme Konfuciusa, ktorý žil v 5. storočí p.n.l. Podľa historických zápiskov konzumoval zázvor vo všetkom, čo zjedol. Viac o zázvore v našom blogu TU.

Možno ste o tom ani netušili, ale pitím tohto nápoja si môžete výrazne zlepšiť svoj zdravotný stav. Vaše telo sa bude cítiť lepšie už po prvej dávke.

VÝROBA

Čerstvosť a kvalita je a vždy aj bude pre nás na prvom mieste. Budeme radi ak sa o tom sami presvedčíte. Aby sme zo zázvoru ale aj z iných surovín získali čo najviac živín a zachovali v šťave všetky dôležité látky lisujeme za studena. Používame nízkootáčkové lisy, ktoré síce oproti odstredivým odšťavovačom lisujú šťavu dlhšie, no šťava je výraznejšej chuti a jej konzistencia je čistejšia a krémovejšia. Lis zachováva v šťave všetky pre telo dôležité látky – vitamíny, minerály a iné živé zložky. Lisuje silou 3HP a vložené suroviny sú spracovávané pri 86 otáčkach za minútu. Táto rýchlosť studených lisov (cold press) zaručuje vyťaženie maxima užitočných látok zo surovín bez toho, aby dochádzalo k ich ničeniu teplom. Zároveň je obmedzená oxidácia šťavy.

K našim zákazníkom putuje tak vždy čerstvo lisovaná šťava, odšťavená max 24hodín pred odoslaním. 

Navyše sme naše produkty nechali otestovať (mikrobiologické a organoleptické vlastnosti, prítomnosť ťažkých kovov či pesticídov) v certifikovanom laboratóriu Eurofins (protokol1, protokol2).[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column basel_bg_position=”center-top”][vc_gallery type=”image_grid” images=”32255,32254,32253,32252,32251″ img_size=””][/vc_column][/vc_row]

Shopping cart0
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe
0