Naša púť sa začala v roku 2019, kedy sme v zahraničí prvýkrát prišli do kontaktu s gingershotmi. Zázračný koreň zázvoru nás zaujal hneď na prvý dúšok – mali sme spoločnú vášeň – zdravý životný štýl. Postupom času sme objavili akú silu (o tej sa presvedčíš hneď, ako si dáš prvý dúšok laughing ) a prínos pre náš organizmus zázvor ukrýva. Čo nás však sklamalo, že väčšina dostupných zázvorových štiav podlieha pasterizácii, ktorou sa stratí množstvo vitamínov, enzýmov a ďalšie živé zložky. Na druhej strane, také šťavy majú dlhú trvanlivosť – aj celý rok.

My v Zdravom panákovi však veríme, že čerstvý produkt je vždy tou najlepšou voľbou. Naša túžba vytvoriť prírodný produkt, ktorý bude prínosom pre zdravý život nás priviedla k rozhodnutiu, že pôjdeme proti prúdu a vytvoríme zázvorové šťavy bez konzervantov a pasterizácie.

Výsledkom našej odvahy a vášne je šťava, ktorá je nielen zdravá a plná života, ale aj neskutočne chutná. Tento rozdiel môžeš cítiť na prvý pokus a budeme radi, keď sa o ňom sám presvedčíš.

banner o nas

Naša filozofia sa odráža aj v technických detailoch. Lisujeme so silou 3HP pri 86 otáčkach za minútu, čo umožňuje zachovať živiny a minimalizovať tepelné poškodenie. Používame odšťavovače, ktoré sú v skutočnosti bezkonkurenčné – lisujú za nízkych otáčok a vďaka viacfázovému dvojhriadeľovému systému oddelia šťavu od dužiny. Ako sme spomínali vyššie, výsledkom je šťava, ktorá je nielen chutná, ale nesie v sebe maximálny obsah vitamínov.

Od roku 2019, kedy sme predstavili náš Zázvor – Klasik, sme postupne rozširovali našu ponuku o Zázvor – Matcha a Zázvor – Kurkuma. V roku 2023 sme pridali úplne nový produkt – výluh z prémiových bylín ako sú Ašvaganda, Rozchodnica, Ženšen biely, Guarana, Mäta, Ginkgo biloba a Maté list. Cieľom bolo vytvoriť prírodný energetický nápoj, ktorý povzbudí nielen telo, ale aj myseľ.

Našim cieľom stále ostáva odlišovať sa kvalitou a prístupom. Aby sme zaručili bezpečnosť a kvalitu našich produktov testujeme ich v certifikovanom laboratóriu Eurofins.

Každý spokojný zákazník je našou odmenou. Pozitívna spätná väzba je pre nás pohonným motorom a motiváciou zároveň. Slová našich zákazníkov nám ukazujú, že naša práca nie je len o produktoch, ale aj o vytváraní pozitívneho vplyvu na ich životy.

Sme veľmi vďační za podporu všetkých našich zákazníkov a partnerov a tešíme sa, že môžeme byť súčasťou ich cesty k zdraviu a energii.

Shopping cart0
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe
0